• MORAVA INSURANCE s.r.o.

    Dr. Skaláka 1447/10, 750 02 Přerov

  • pojistit@moravainsurance.cz

    pojistit@moravainsurance.cz

  • 739 648 022, 739 648 024

    mobilní telefony

O nás

 

MORAVA INSURANCE s.r.o. nezávislý pojišťovací makléř, člen sítě RESPECT PARTNERS

Proč si zvolit služby naší společnosti

Specializujeme se na korporátní tak i privátní sektor a pojištění osob. MORAVA INSURANCE je aktivní na českém trhu od roku 1997. Splňujeme všechny zákonné podmínky k provozování činnosti Samostatného zprostředkovatele dle Zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. Od roku 2017 jako člen sítě RESPECT PARTNERS spolupracujeme s jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském pojistném trhu.
LOGO RESPECT
 

Firemní historie

Společnost MORAVA INSURANCE s.r.o. (původní název OS MORAVAINVEST s.r.o.) vznikla v lednu 1997 se základním kapitálem 1 mil. Kč. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. Činnost společnosti je zaměřena na podnikání v oblasti pojištění. Od roku 2017 úzce spolupracujeme se společností RESPECT, a.s. - jednou z největších makléřských společností na českém a slovenském pojistném trhu. Od 1.2.2019 fungujeme jako Samostatný zprostředkovatel dle Zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. MORAVA INSURANCE s.r.o. spolupracuje se všemi významnými pojistiteli působícími na českém trhu, kteří jsou schopni dlouhodobě nést rizika našich klientů. Svým klientům dokážeme poskytovat vyčerpávající a vždy aktuální informace o možnostech pojištění, vždy s ohledem na specifické potřeby klienta.

LIKVIDACE

řízení likvidace pojistných událostí

Read More

ZNALECKÉ POSUDKY

ocenění majetku, znalecké posudky soudního znalce

Read More

KONCEPCE

vypracování koncepce pojištění s důrazem na maximální pojistnou ochranu a optimalizaci nákladů na pojištění, včetně výběru správného typu pojištění

Read More

SERVIS

servis a komplexní poradenství ve všech odvětvích pojišťovnictví a finančnictví

Read More

co vám nabízíme

ANALÝZA

analýza stávajících pojistných smluv pro občany i podnikatele (majetkové, odpovědnostní, strojní, motorových vozidel, mezinárodní, zemědělské)

Read More

NABÍDKOVÉ ŘÍZENÍ

provedení nabídkového řízení s pojišťovnami včetně jejich posouzení a vyhodnocení pro klienta

Read More